چرا در سوریه و عراق جنگیدیم؟!!

⏪ مقدمه : خبر رسیده سیل بزرگی قرار است وارد شهر شود و عده‌ای از مردم باور دارند که باید خارج از شهر سیل بند زده شود تا سیل ویرانگر وارد شهر و خیابانها نشود و خانه های مردم آسیب نبیند.⏪  بعضی دیگر این حرف را قبول ندارد میگویند هرکس جلوی خانه خودش سیل بند بزند و  از خانه خودش محافظت کند.❌  به نظر شما کدام دیدگاه عاقلانه تر است؟!!
⏪  اگر بیرون از شهر و دور از خانه ها سیل را مهار کنیم بهتر است و خسارت کمتری دارد یا اینکه هر کس در خانه خودش بنشیند و جلوی درب خانه سیل بند بزند؟!!

⏪ شرح مطلب:  درباره حضور نظامی ایران در سوریه و عراق نیز همین برداشت را می ‌توانیم داشته باشیم .⏪ عده‌ای می‌گفتند سوریه و عراق به ما ربطی ندارد،  ما باید امنیت را در داخل کشورمان حفظ کنیم و  کاری به اعراب منطقه نداشته باشیم.⏪  اما این فکر اشتباه و ناقص بود.

⏪  خانم هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطراتش می نویسد : من به ۱۰۰ کشور سفر کردم رایزنی کردم تا توانستیم داعش را به وجود آوریم .⏪ داعش توسط آمریکا ، رژیم صهیونیستی و با حمایت عربستان سعودی،  امارات و ترکیه به وجود آمد.⏪

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صبا کامپیوتر آتلیه عکس و فیلم سنترال گوگلر شرکت سمپاشی نگین دشت جستجوی عقلانی پروژه های برنامه نویسی و کامپیوتری Lori دانلود جزوه ۩ روستای تاریخی گنزق ۩