دیدار بسیجیان با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.

رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان ضمن تبریک هفته‌ی بسیج، به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و گفتند: من تکریم و تعظیم عمیق خود را به ملت بزرگ ایران ابراز میکنم. ملت ایران با این حرکت، یک بار دیگر حقیقتاً اقتدار و عظمت خود را نشان داد.
ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : هفته‌ی ,انقلاب ,رهبر ,گذشته اشاره ,اشاره کردند ,هفته‌ی گذشته ,بزرگ ایران ,انقلاب اسلامی ,گذشته اشاره کردند ,هفته‌ی گذشته اشاره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جملات تبلیغاتی تور استانبول | تور آنتالیا | تور ترکیه نجوای دل من وبلاگ شخصی حامد صیدی معرفی و دانلود کتاب‌های فانتزی طراحی داخلی و خارجی معماری در رشت محتوا کامپیوتر ، الکترونیک ، وب افزودنی